Logo Parlement Buxellois

De volksvertegenwoordigers

Het Brussels Hoofdstedelijk Parlement is samengesteld uit 89 parlementsleden, 17 Nederlandstaligen en 72 Franstaligen. De laatste gewestverkiezingen dateren van 25 mei 2014. De volgende gewestverkiezingen zullen gehouden worden in 2019.

Demi-cercle
A
-
B
-
C
-
D
-
E
-
F
-
G
-
H
-
I
-
J
-
K
-
L
-
M
-
N
-
O
-
P
-
Q
-
R
-
S
-
T
-
U
-
V
-
W
-
X
-
Y
-
Z
Fouad Ahidar
Politieke functie

Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement sedert 29 juni 2004 en Eerste Ondervoorzitter sedert 10 juni 2014, Gemeenteraadslid van Jette
Eerste ondervoorzitter van het Parlement

Els Ampe
Politieke functie

Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement sedert 29 juni 2004,

Schepen van de Stad Brussel sedert december 2012

Voorzitster van de Open Vld-fractie

Mohamed Azzouzi
Politieke functie

Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement sedert 29 juni 1999

Françoise Bertieaux
Politieke functie

Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement sedert 15 juli 1999, als opvolger die zitting heeft en sedert 5 oktober 2001 als vast lid
Lid van het Parlement van de Franse Gemeenschap
OCMW-voorzitter van Etterbeek

Secretaris van het Parlement

Françoise Bertieaux
Politieke functie

Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement sedert 15 juli 1999, als opvolger die zitting heeft en sedert 5 oktober 2001 als vast lid
Lid van het Parlement van de Franse Gemeenschap
OCMW-voorzitter van Etterbeek

Eric Bott
Politieke functie

Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement sedert 10 juni 2014, Schepen van Sint-Lambrechts-Woluwe

Jacques Brotchi
Politieke functie

Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement sedert 23 juni 2009
Deelstaatsenator
Secretaris van het Parlement

Jacques Brotchi
Politieke functie

Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement sedert 23 juni 2009
Deelstaatsenator
Secretaris van het Parlement

Michèle Carthé
Politieke functie

Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement sedert 6 juni 1995, Schepen van Ganshoren

Benoît Cerexhe
Politieke functie

Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement van 1999 tot 2004 en sedert 8 maart 2013
Fractie voorzitter sedert 8 maart 2013
Burgemeester van Sint-Pieters-Woluwe
Voorzitter van de cdH-fractie

Meer tonen