Logo Parlement Buxellois
Willem Draps
Politieke functie

Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement van 12 juli 1989 tot 19 juni 1992 en sedert 6 juni 1995, verhinderd lid van 19 oktober 2000 tot 19 juli 2004
Ondervoorzitter
Gemeentereaadslid van Sint-Pieters-Woluwe

Voormalige politieke functies

Staatssecretaris van het Brussels Hoofdstedelijk Gewest (2000-2004)
Schepen van Sint-Pieters-Woluwe
Burgemeester van Sint-Pieters-Woluwe

Beroep Ere Advocaat aan de Balie van Brussel
Geboorte 3 mei 1952 te Boston (USA)
Diplomas Licentiaat in de Rechten (ULB, 1976)
Commissies Commissie voor de Infrastructuur (Vaste lid)
Commissie voor de Territoriale Ontwikkeling (Ondervoorzitter 3)
Commissie voor de Huisvesting (Plaatsvervanger)
Commissie voor Leefmilieu en de Energie (Plaatsvervanger)
Bureau (Ondervoorzitter 1)
Bijzondere commissie (Plaatsvervanger)
Contact Willem Draps
Salomélaan 9A - 1150 Sint-Pieters-Woluwe willem.draps@parlement.brussels
www.willemdraps.be/