Logo Parlement Buxellois
Martine Payfa
Politieke functie

Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement van 12 juli 1989 tot 21 juli 1994, van 6 juni 1995 tot 5 juni 2003 en sedert 29 juni 2004
Secretaris van het Bureau
Gemeenteraadslid van Watermaal-Bosvoorde

Voormalige politieke functies

Gewezen voorzitter van het Parlement van de Franstalige Brusselaars
Ondervorrzitter van het BHP
Burgemeester van Watermaal-Bosvoorde (1995-2012)

Geboorte 19 januari 1952 te Watermaal-Bosvoorde
Diplomas Gediplomeerde van de Normaalschool Emile André (1970)
Commissies Commissie voor de Infrastructuur (Plaatsvervanger)
Commissie voor Binnenlandse Zaken (Vaste lid)
Commissie voor de Gezondheid (Vaste lid)
Commissie voor de Sociale Zaken (Plaatsvervanger)
Bureau (Secretaris)
Bijzondere commissie (Plaatsvervanger)
Contact Martine Payfa

François Ruytinxstraat – 1170 Watermaal-Bosvoorde

mpayfa@wb.irisnet.be