Logo Parlement Buxellois
Evelyne Huytebroeck
Politieke functie

Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement van juni 1989 tot juli 2002 en sedert 10 juni 2014

Voormalige politieke functies

Minister van Leefmilieu, energie, stadsvernieuwing, jeugd en sociale zaken in de Brusselse regering van juli 2004 tot juli 2014

Geboorte 2 mei 1958 te Brussel
Diplomas Licentiaat Journalistiek (ULB 1981)
Commissies Commissie voor de Infrastructuur (Plaatsvervanger)
Commissie voor de Territoriale Ontwikkeling (Vaste lid)
Commissie voor Leefmilieu en de Energie (Plaatsvervanger)
Commissie voor de Sociale Zaken (Vaste lid)
Commissie belast met de europese aangelegenheden (Plaatsvervanger)
Contact Evelyne Huytebroeck

Van Volxemlaan – 1190 Vorst

evelyne.huytebroeck@ecolo.be