Logo Parlement Buxellois
Véronique Jamoulle
Politieke functie

Lid van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement van juni 2004 tot juli 2009 en sedert 10 juni 2014
Deelstaatsenator
Gemeenteraadslid van Oudergem

Voormalige politieke functies

Lid van het Parlement van de Franse Gemeenschap van juni 2004 tot juli 2009

Geboorte 4 februari 1959 te Waremme
Diplomas Licentie in de Rechten (ULB 1982)
Commissies Commissie voor de Territoriale Ontwikkeling (Plaatsvervanger)
Commissie voor de Huisvesting (Plaatsvervanger)
Commissie voor Leefmilieu en de Energie (Vaste lid)
Commissie voor Binnenlandse Zaken (Plaatsvervanger)
Commissie voor de Economische Zaken en de Tewerkstelling (Plaatsvervanger)
Adviescomité voor gelijke kansen voor mannen en vrouwen (Vaste lid)
Commissie voor de Sociale Zaken (Vaste lid)
Commissie belast met de europese aangelegenheden (Plaatsvervanger)
Onderzoekscommissie met betrekking tot het beheer van Samusocial (Vaste lid)
Contact Véronique Jamoulle

G.E. Lebonlaan 84 – 1160 Oudergem

veronique.jamoulle@skynet.be